Neden Web Sitesi Yaptırmalıyım ?

Sizin için ne faydalıysa, durmadan biz onu yazıyoruz !

Neden Web Sitesi Yaptırmalıyım ?

Neden Web Sitesi Yaptırmalıyım ? Neden Web Sitesi Yaptırmalıyım ?

Ya da bu soruyu şöyle de sorabiliriz kendimize niçin varolan bir web sitem var evet fakat niçin web sitemi yeniletmeliyim.  Bunun cevabı çok açık günlük hayatta aslında çevrenize baktığınızda dükkanlara, mağazalara, alışveriş merkezlerine sürekli olarak yenilenen bir vitrin değişen marka yüzü ve farklı lansman seçenekleri ile sürekli olarak kendini yenileyen ve güncellediklerini göreceksiniz. Günümüz de de Artık Web sitesi yaptırmak ya da yaptırmış olduğunuz web sitesinin artık gereksinimlerini  karşılamadığını görmek veya görünümü ile rakiplerinizin gerisinde kaldığını sezdiğinizde Web sitesi yapmak yada varolan web sitenizi güncellemek zaruri bir ihtiyaç

Niçin zaruri günümüz Türkiyesinde insanların özellikle İnternet Çağı ile birlikte neredeyse gündelik işlemlerinin %30 unu İnternet üzerinden online olarak yaptığınızı biliyormuydunuz ? Fatura Ödeme, Alışveriş, Bilgi Edinme, Araştırma v.b işlemlerinin neredeyse bir çoğunu artık İnternet üzerinde oturduğu yerden yapıyor. Hal böyleyken siz niçin bu pasta dan payınızı almayacaksınız ?

Bilhasa Ankara da Web Tasarım ve Site yaptırmak Diğer illere oranla daha elzem bunun sebebi de bölgemiz de yer alan ve bir çok organize sanayi  bölgesinden daha büyük olan Ostim, İvedik, Sincan, Şaşmaz gibi Organize Sanayi bölgelerini içerisinde barındırıyor olması. Ankara şuan da Organize Sanayi Bölgeleri kapsamında Türkiye çapında ki Arama Verilerinde en çok aranan ve hizmet verip, ürün satışı yapan yerler arasında yer almaktadır. Hal böyleyken de Eğer ki Ankara da bir esnaf iseniz ve Firmanızın web sitesi bu gereksinimleri karşılamıyor ise her daim rakiplerinizin bir adım gerisindesiniz demektir.